יום שלישי, 18 במרץ 2014

קיום הבטחות

איזה בוקר נפלא קידם את פנינו היום! יצאנו לטייל עם הכהבלה וחיפשנו את פיות הבוקר שפיזרו אגלי טל על העלים (קוראים להן טל, באמת!).


 הבנות רכבו על האופניים והצ'וצ'ו (הבימבה של העוללה)

וכשחזרנו הביתה שמחנו גם מהפריחה והירוק בתוך הבית! אתם מבינים, בח"לי לא מביא לי פרחים. הוא מביא לי עציצים :-) תראו איזה יופי!

להתעורר בבוקר לתוך פריחה כזו מאוד משמח אותי. הפרחים מכניסים חמצן הביתה, ולא רק פיזית. הרבה מהיצירה נובע מהם, מהצחוק, מהחיוך. זוכרים את חנה מ"קרובים קרובים"? אז ככה. רק חסר לי לדבר איתם...

ועכשיו - לקיום הבטחות. (שזה נושא שאנחנו חוזרים ומדברים עליו כל פסח. הבטחות צריך לקיים! אחרת יפלו עליך עשר מכות...)את שרשרת אורות הפיות שלעיל הכנתי עם הבנות ביום משועמם אחד.
ו..זו ההדרכה שהבטחתי! האמת שאין הרבה להסביר, העבודה היא מאוד פשוטה.
מה שצריך זה נייר משי, מספריים, נייר דבק וסבלנות.
וכדאי שתהיה לכם בבית גם שרשרת נורות קטנטנות כאלו, כמו שהנוצרים שמים סביב לעץ בחג המולד.
כמובן שעזרה לנו מאוד העובדה שאנחנו חיים בארץ נוצרייה (נוכרייה..נוצרייה..חרוז..), ושבחג המולד כולם קישטו את הבית מבחוץ ופשוט לא היה לנו נעים להיות שונים כל כך (וגם הבנות כמובן מאוד מאוד מאוד! התלהבו), ולכן גם לנו יש כזו. נוסיף את העובדה שאני פולנייה שלא מבזבזת, בת של ג'וניור אימפרוביסור (אבא שלו היה המאסטר) והופ! הנה מיחזרנו!
בהתחלה גזרנו מנייר המשי מלא עיגולים בקוטר 5 ס"מ. כמובן שלא דייקנו לגמרי, כי אי אפשר לדייק כששלוש זוגות ידיים עובדות, אבל זה לא משנה.
דחפנו את העיגולים סביב לנורות. נייר המשי הוא עדין ונקרע בלי בעיה, מה שמאוד עוזר לדחוף אותו עם מעט כח. תוכלו לראות בתמונות שחיזקנו בעזרת נייר דבק מסביב לעיגול מלמטה וזהו! למרות שחשבנו לעשות פרחי פיות בצבעים אחידים, בסוף השתעממנו מזה ושילבנו צבעים (כמו בפרחים של אבא) ויצא מקסים! הבעיה היחידה היא שגם העוללה מאוד אוהבת אותם ותולשת אותם בשמחה בכל פעם שחולפת לידם...מזל שיש הרבה!

ועכשיו - הצצה נועזת למתנות החג!!

כאן יעל ועמית מכינות את חלקן - הן החליטו להכין אחת לשניה. בסוד.וכאן עוד מקבץ של עבודות למתנות חג. הכל כבר מיועד - אי אפשר לבחור :-)
אבל יש עוד זמן לבקשות מיוחדות, אז קדימה נשים! מה החלום שלכן? נשיקות <3 עינת

ועוד משהו קטן: לא רק אני אוהבת את הפרחים בבית והעוללה לא תולשת רק פרחי נייר שהיא רואה. והמבין יבין.. :-(


 

2 comments:

Keren Daniel אמר/ה...

כמה יופי, איזה כיף

אמא יוצרת אמר/ה...

נכון! אנחנו משתדלים להכניס הרבה צבע ויופי לחיים שלנו. לשמח את עצמנו כמה שאפשר.